Дератизація приміщень у Львові. Знищення щурів і мишей

Що таке дератизація?

Такі гризуни, як миші і щури досить розумні і плодовиті. Знищення щурів та мишей самостійно практично неможливо. Але з ними дійсно потрібно боротися, тому що крім прямої загрози зі знищення запасів їжі і предметів побуту, щури є відмінним переносником інфекцій, небезпечних для людини. Проведення дератизації - це процес, коли співробітники компанії Унічтожитель винищують з'явилися гризунів. Послуги з дератизації та дезінсекцїї від нашої компанії будуть корисні підприємствам ЖКГ, об'єктів громадського харчування, власникам елеваторів і зерносховищ, а також складів з продовольством.

В яких випадках потрібна дератизація квартир і інших приміщень?

Ось деякі ознаки за якими можна визначити, що у вас завелися гризуни:

  • в приміщенні з'являється неприємний запах, з яскраво вираженим мускусним відтінком, він з'являється практично відразу, як тільки заводяться гризуни;
  • на їстівних запасах погриз упаковка;
  • в нічний час лунають звуки в міжстінний і міжстельовому просторі.

Якщо ви спостерігаєте в одному з приміщень подібні ознаки, то вам дійсно потрібні послуги з дератизації.

Дератизація щурів

Дератизація приміщень непростий процес, в якому потрібно точно підібрати метод і вид. Тому знищення щурів слід довірити професіоналам нашої компанії. Знищення мишей і щурів в будинку і в інших приміщеннях можна розділити на 4 методу, кожен з яких по-своєму ефективний:

  1. Біологічний, який має на увазі знищення мишей птахів і інших тварин, які харчуються гризунами. Головний плюс даного способу в тому, що не застосовуються хімікати, які можуть нашкодити людині.
  2. Боротьба з пацюками хімічним способом є найбільш ефективним. Для цього використовуються спеціально підібрані отрути і суміші. Через небезпеку процесів, даний метод слід довіряти тільки професіоналам зі спеціальними знаннями і навичками.
  3. Боротьба з мишами фізичним способом заснований на їх ловлі механічними пастками. Такий метод також ефективний при правильно розставлених пастках, а також постійний моніторинг їх.
  4. Боротьба з щурами змішаним способом - має на увазі під собою комбінацію кожного з перерахованих способів.

Також ви можете ознайомитися з послугою боротьби з кротами.

Знищення мишей і щурів в будинку умовно можна розділити на 2 види: профілактичний і винищувальної.

Мета профілактичної дератизації запобігти появі гризунів, тому слід ретельно закрити всі діри, у дворах закривати люки і сміттєві баки. Тобто повністю закрити доступ шкідників до щілин і запасам їжі. Якщо ж не вдалося вберегтися від гризунів, то слід переходити до винищувальної дератизації.

Боротьба з мишами цим способом має на увазі під собою використання всіх доступних методів, щоб позбавиться від популяції гризунів.

Після того як фахівці компанії Уничтожитель проведуть огляд об'єкта, буде встановлено вид гризунів і метод боротьби з ним - ми підпишемо договір на дератизації. Знищення мишей в квартирі здійснюється з дотриманням усіх санітарних норм, а так само по низьким цінам.

Дератизація у Львові

Наша компанія надає послуги зі знищення мишей у Львові на різних об'єктах і ми гарантуємо, що роботи будуть проведені в найкоротші терміни, бо розуміємо, що простій підприємства неприпустимий в сучасному світі або особистий комфорт в будинку понад усе. Наші фахівці використовують безпечні і сертифіковані препарати для того, щоб домогтися ефективного знищення мишей в квартирі і підприємство. Також наша компанія має державну ліцензію на виконання таких робіт. Крім знищення щурів у Львові наша компанія надає послуги з дезінсекції, більш детально про цю процедуру ви зможете прочитати в цьому розділі.

 

Перезвоните мне!