Дезінфекція квартири, будинки, приміщень у Львові | Унічтожитель

Дезінфекція квартир

Дезінфекція - це комплекс заходів і дій, щоб знищити осередки збудників інфекцій і усунення шкідливих токсинів в результаті надзвичайних ситуацій на хімічних і атомних підприємствах. Дезінфекція квартири від компанії «Унічтожитель» включає в себе усунення небезпечних для здоров'я мікроорганізмів, боротьба з усіма видами грибків, різних бактерій. Дезінфекція приміщень здійснюється за допомогою сертифікованих і безпечних для здоров'я людини препаратів. Наша компанія пропонує послуги дезінфекції квартири у Львові за низькими цінами. Ми здійснимо все максимально швидко з дотриманням всіх санітарних норм, для того, щоб ви могли комфортно знаходитися вдома.

Види дезінфекції

Практично виділяють 3 основних види дезінфекції:

 1. Поточна. Даний вид здійснюється в самому осередку збудника інфекції та захворювань. Для цього обробляються всі предмети в оточенні людини. Вона проводиться для того, щоб запобігти подальшому поширенню шкідливих інфекцій в середовищі існування людини.
 2. Заключна. Її слід проводити після того, як був усунутий вогнище-збудник шкідливих інфекцій.
 3. Профілактична. Дана дезінфекція приміщення призначена для попередження різних захворювань і їх розповсюджень. Знезараженню підлягають стічна вода і питна, посуд громадського харчування, а також приміщення, де скупчується багато людей.

Методи дезінфекції

Залежно від засобів по усуненню вогнищ грибків і бактерій, служба дезінфекції «Унічтожитель» пропонує такі методи:

 1. Механічний найменш ефективний, він передбачає установку настилів на заражену поверхню, або видалення зараженої поверхні.
 2. Фізичний - заснований на дії ультрафіолетових ламп або джерел гамма-випромінювань.
 3. Хімічний. Це один з основних і найбільш ефективних методів дезінфекції квартири. Це процес знищення небезпечних мікроорганізмів за допомогою антибактеріальних засобів.
 4. Комбінація хімічного методу дезінфекції квартири з фізичним або механічним.
 5. Біологічний - застосовується для очищення стічних вод, заснований на антагоністичному взаємодія мікроорганізмів.

Дезінфекція у Львові

Служба дезінфекції «Унічтожитель» проводить дану процедуру:

 • на ринках, і місцях торгівлі, де існує антисанітарія через великої кількості органічних відходів;
 • наше обладнання і використовуються препарати дозволяють нам працювати з об'єктами громадського харчування, такими як: ресторани, кафе та інші;
 • ми проводимо дезінфекцію будинку максимально швидко і ефективно для вашої зручності;
 • ми здатні працювати з гуртожитками і готелями;
 • нас не лякають розміри приміщень, професіонали нашої команди можуть працювати в заводських умовах і на великих складах.

Різні етапи дезінфекції включають в себе комплекс заходів по обробці частини об'єкта або всього цілком. Наша станція дезінфекції проводить знезараження усіх предметів загального користування.

Слід зазначити, що наша компанія проводить дезінсекцію від тарганів у Львові. Більш детально ви зможете прочитати про цю процедуру в розділі дезінсекція.

 

Перезвоните мне!