Підготовка приміщення для дезінсекції. Підготовка до очищення | Унічтожитель

Попередня підготовка приміщення

Як підготуватися до обробки приміщення:
(Керівництво для житлового та нежитлового фонду;)

1. Проведіть вологе прибирання, видаліть жир з поверхонь (якщо він є).

2. Закрийте щільно всі вікна і двері. Перекрийте / закрийте кондиціонери і витяжки

3. Приберіть з приміщення або надійно упакуйте посуд, предмети гігієни, їжу, іграшки.
Постарайтеся обмежити доступ хімікатів до речей, якими ви надалі збираєтеся користуватися

4. Відкрийте шафи, тумбочки і т.д.

5. Не забудьте подбати про тварин. Не залишайте їх в квартирі чи нежилому приміщенні під час обробки. Акваріум загорніть у вологу тканину і відключити компресор. Теж стосується і птахів - накрийте клітку вологою тканиною, приберіть птаха із зони обробки.

6. Обов'язково попередьте сусідів або організації, які поряд з вами знаходяться, про майбутню обробці. Інакше, жалісливі люди можу прийняти обробку гарячим туманом за пожежу і викликати відповідні служби.

Що робити після обробки:

1. Не входьте в оброблене приміщення 5-6 годин. Або постарайтеся мінімізувати ваше перебування в ньому. Категорично заборонено пускати в оброблене приміщення дітей, тварин протягом цього часу.

2. Після необхідно провітрити приміщення. Одягніть респіратор або прикрийте рот з носом вологою тканиною / рушником. Увійдіть в приміщення і відкрийте вікна, включіть витяжку. Залиште провітрюватися на 2 години.

3. Після провітрювання можна почати прибирання.
Для того щоб прибрати залишки хімікатів відмінно підійде 5% розчин соди, або інший миючий засіб. Протріть поверхні, меблі, дверні ручки.
Залишилися питання? "Унічтожитель" з задоволенням відповість на них і допоможе максимально правильно підготуватися до обробки. Адже найголовніше для нас - це знищити шкідників, але не нашкодити вам і вашим домашнім улюбленцям.

 

Перезвоните мне!