Дезінсекція Львів, дезінсекція квартир, дезінсекція приміщень, послуги з дезінсекції, знищення комах
Дезінсекція квартири ТАРГАНИ
  Холодний туман, без запаху Холодний туман, з запахом
1 кімната 1200 грн. 1000 грн.
2 кімнати 1300 грн. 1100 грн.
3 кімнати 1400 грн. 1200 грн.
4 кімнати 1500 грн. 1300 грн.
Дезінсекція квартири КЛОПИ

Гарантія надається після другої платної обробки

  Холодний туман, з запахом Холодний туман, без запаху
1 кімнатна 1000 грн. 1300 грн.
2 кімнатна 1100 грн. 1400 грн.
3 кімнатна 1200 грн. 1500 грн.
4 кімнатна 1300 грн. 1600 грн.
Комерційна нерухомість
  Дезінсекція (комахи) Дезінсекція (гризуни)
до 100 м2 1300 грн. 1200 грн.
100-300 м2 10 грн./м2 6 грн./м2
300-500 м2 9 грн./м2 5 грн./м2

Дезінсекція комах: все, що потрібно знати про послугу

Дезінсекція – це комплекс заходів зі знищення шкідливих комах, які є рознощиками інфекцій небезпечних для людини або просто шкідників. Знищення комах у Львові компанія Унічтожитель здійснює за допомогою хімічних засобів, впливаючи на шкідників гарячою водою або струменем пара. Для того, щоб дезінсекція клопів, дезінсекція кліщів та інших шкідників була ефективною фахівці нашої компанії точно визначать необхідний хімічний склад. Наша компанія проводить дезінсекцію у Львові як в житлових будинках, так і на великих підприємствах. Ця процедура вирішує головне питання щодо знищення комах в квартирі і інших великих об’єктах, також розчином обробляють всі щілини і отвори, щоб запобігти їх подальшій проникнення.

Методи дезінсекції

Існують різні види дератизації і дезінсекції. Умовно їх можна розділити по ефективності і вартості.

 1. Найменш ефективний спосіб боротьби – механічний. Він передбачає використання віконних москітних сіток, також можна використовувати липку стрічку для вилову комах або електричну пастку для комах.
 2. Фізична дезінсекція квартир і підприємств проводиться шляхом застосування сучасного обладнання, за допомогою якого розпорошується холодний туман, гарячий туман або тепло, в залежності від типу комах, яких потрібно вивести.
 3. Крім цього, дезінсекція приміщень може проводиться біологічним шляхом. Найчастіше такий метод замовляють для знищення личинок мух і комарів. Його проводять на невеликих водоймах, підвалах і складах.
 4. Дезінсекція будинку хімічним способом на увазі під собою використання спеціальних хімічних засобів, які підбираються виходячи з шкідника. Знищення тарганів включає в себе застосування інсектицидів.

Наша компанія проводить наступні методи дезінсекції у Львові:

 • вогнищева, яка спрямована безпосередньо на знищення комах на самому місці і його оточення;
 • вогнищева-завершительная;
 • профілактичний метод – спрямований на те, щоб запобігти захворюванню людей.

Відповідно ціна на дезінсекцію у Львові буде залежати від обраного методу і виду. Для цього наші фахівці виїдуть на об’єкт, щоб оцінити з чим доведеться боротися. Після виберуть необхідний метод і вид для знищення різних комах і прорахують вартість дезінсекції індивідуально під кожен випадок.

Послуги з дезінсекції

Звернувшись в нашу компанію ми надаємо наступні послуги дезінсекції:

 1. Дезінсекція тарганів. Знищення тараканів у Львові відбувається шляхом ретельної обробки всіх нижніх поверхонь столів, стільців, обробки важкодоступних місць під мийкою і за холодильником. Дезінсекція від тарганів проводиться препаратами на основі гелю.
 2. Дезінсекція від клопів. Для того, щоб правильно провести знищення клопів необхідно ретельно обробити плінтуса, матраци, шви в меблів і спальні місця людей. Наша компанія ефективно проводить знищення клопів у Львові.
 3. Дезінсекція бліх. Знищення бліх в квартирі проводиться шляхом обробки місць їх проживання спеціальними препаратами. Зазвичай, для знищення бліх в будинку потрібно обробити м’які меблі, щілини і шви, а також місця проживання домашніх тварин. Знищення бліх проводиться з дотриманням всіх норм і сертифікатів Міністерства Охорони здоров’я.
 4. Дезінсекція мурах проводиться в місцях їх скупчення і переміщення, щоб за одну процедуру провести знищення домашніх мурах якомога в більшій кількості. Знищення мурашок слід проводити обов’язково, так як вони є рознощиками алергічних та інфекційних хвороб.

Також крім цих послуг, у нас є ще такі, як: знищення комарівзнищення ос, шершнів, бджілзнищення мухзнищення клопів.

Також служба дезінсекції Знищує проводить дератизацію – це заходи по знищенню різних гризунів. Проводячи дезінсекцію квартири ми гарантуємо безпеку проведених робіт, так як дотримуємося всі європейські стандарти якості. Завдяки наявності сучасних способів боротьби і техніки, компанія Уничтожитель гарантує якість проведеної дезінфекції і дезінсекції.

 

Перезвоните мне!