Фумігація складів у Львові. Газація приміщень | Унічтожитель

Чим корисна фумігація і що це таке?

Фумігація – це процес зі знищення шкідників отруйним газом або парою (фумігантів). Дану процедуру слід проводити для правильного зберігання зернових, насіння, насіння та іншої продукції, щоб в них не завелися комахи. Фумігація тари необхідна при транспортуванні товарів і вантажу. Фумігація вже зараженої продукції.

Газація: методи і місця проведення

Фахівці компанії Унічтожитель проводять дезінсекцію газом закритого і відкритого типу. Газова дезінсекція закритого типу проводиться в складських приміщеннях, елеваторах. Газова фумігація може проводиться:

  • при пересипанні зерна на рухомому конвеєрі;
  • за допомогою спеціального зонду, коли потрібно фумігація зерна насипом;
  • найбільш економічно-вигідний і ефективний метод – фумігація продукції під плівку;
  • фумігація фасованого вантажу.

Розрізняють два види знезараження зерна способом фумігації:

  • Поверхневий метод закладки фуміганта. В цьому випадку діюча речовина в таблетках, у вигляді порошку в мішечках або гранулах розкладається в певних місцях або вдавлюється в поверхню вантажу, що перевозиться
  • Поглиблена закладка. Цей метод ділиться на 4 способи закладки, від чого буде залежати ефективність і час роботи фуміганта: траншейний спосіб, короткий або глибоке зондування і комбінований спосіб.

Обидва ці методи відмінно підходять для вертикальних сховищ (силоси, елеватори) і для складів.

Як відбувається знезараження приміщень?

Якщо вам потрібні послуги фумігації, то наші фахівці виїжджають на ваш об’єкт з метою первинного огляду площі. Ми надамо рекомендації як підготувати об’єкт до даної процедури. Представник компанії Унічтожитель встановить точну кількість діючої речовини для ефективної фумігації складу. Далі ми проводимо знезараження складів з урахуванням ваших побажань і обраного способу. Заключним етапом стане провітрювання приміщення.

Послуги фумігації у Львові

Компанія Унічтожитель гарантує документальне підтвердження проведених дій. Ми використовуємо тільки сертифіковані хімічні засоби при фумігації складів, після кожної процедури ми видаємо акт для фітосанітарного контролю. Завдяки використанню тільки якісних речовин і сучасного обладнання ми можемо давати гарантію на проведені роботи. Оплатити таку послугу, як фумігація вантажу можна будь-яким зручним для вас способом. Ми проводимо фумігацію цілодобово і по низьким цінам для зручності нашого клієнта. Замовити послугу фумігації ви зможете залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши на нашу номером. Ми з радістю надамо вам пораду з будь-якого питання і допоможемо визначитися з необхідною процедурою.

 

Перезвоните мне!